СТО "СемСервіс" м. Львів, Вул. Широка, 1б

Заміна ремнів ГРМ

Шукаєте професійне СТО у Львові для діагностики та ремонту власного авто? Тоді Вам до нас

Заміна ремнів ГРМ у Львові

Яка роль ГРМ в роботі двигуна Вашого автомобіля.  Газорозподільний механізм регулює своєчасний випуск відпрацьованих газів і впорскування паливо-повітряної суміші. Насправді, ця деталь є дуже важливою: ремінь ГРМ синхронізує роботу колінвалу і розподільного валу. Саме ремінь ГРМ робить так, щоб клапани та поршні не стикалися один з одним, а також підтримує правильні налаштування системи.

Сам ремінь ГРМ має вигляд гумового кільця певного діаметру із зубцями на своїй внутрішній стороні. Незважаючи на те, що на ремені виробником може бути нанесено маркування з напрямком установки, він не має заданого напрямку обертання, так що встановити його задом наперед не можна. Стрілки є важливими для установки по мітках розподільного валу і колінвалу. Щоб ремінь ГРМ був встановлений правильно і забезпечував коректну роботу двигуна, для цього його потрібно встановити чітко по мітках на самому ремені й на шківах колінвалу, розподільного валу. Щоб не плутатися з мітками, на самому ремені й малюють стрілки. Так ми плавно підійшли до питання заміни ГРМ.

На термін заміни ременя можуть впливати безліч факторів: термін експлуатації, несправності двигуна авто, його неправильна установка та обслуговування. Ось чому важливо контактувати з професіоналами, що досконально знаються на ремонті авто у Львові та якісній заміні ГРМ у Львові.

Планове технічне обслуговування, згідно з регламентом виробника, зазвичай і стає причиною візиту до майстерні. Орієнтуватися виключно на рекомендації – це необачно, оскільки обриви ременя зустрічаються навіть з меншим пробігом, ніж передбачено виробниками Вашого авто. Коли ремінь обривається, то уникнути серйозних пошкоджень двигуна вже не вдасться. 

Міняти деталь варто при видимому зносі, тріщинах на поверхні та інших пошкодженнях, але ремінь зазвичай прихований, розбирати його регулярно для візуальної діагностики – не найкраща ідея. Ось чому варто їздити на регулярний огляд до надійної станції технічного обслуговування, як СТО “СемСервіс” у Львові. Тут Вам проведуть діагностику, здійснять ретельну перевірку деталей, все оглянуть та проконсультують щодо ремонту Вашого авто.

Запис за номером телефону