СТО "СемСервіс" м. Львів, Вул. Широка, 1б

Заміна свічок накалу

Шукаєте професійне СТО у Львові для діагностики та ремонту власного авто? Тоді Вам до нас

Заміна свічок накалу у Львові

Заміна свічок накалу у Львові – це дуже затребувана послуга серед власників дизельних автомобілів. З настанням морозів, що сильніші за -5 градусів, навіть сучасному дизелю доволі складно заводитися без справно працюючих свічок накалу. Дуже важливо визначити, чи справді Вам потрібна заміна свічок накалу або ж  причина поганого запуску ховається зовсім не в них. Ми – СТО Львів “СемСервіс”, проводимо діагностику всієї електрики Вашого автомобіля, що відповідає за передпусковий підігрів двигуна, визначаємо точну причину несправності та усуваємо її за короткий час.

Згорілий запобіжник, поганий контакт, несправність проводки автомобіля, датчика температури – все це може стати причинами несправності. Ось чому далеко не завжди термінова заміна свічок накалу вирішить Вашу проблему без попередньої діагностики кваліфікованими майстрами станції технічного обслуговування “SemService”. Можна даремно витратити чималі кошти на купівлю та заміну ще хороших, цілком справних свічок на нові, а транспортний засіб як не заводився, так й надалі матиме ті ж проблеми.

Нашими майстрами проводиться заміна свічок накалу професійно у Львові на усіх марках легкових автомобілів, а також мікроавтобусів. Отож, якщо Ви є власником автомобіля Ауді, Шкода, Фольксваген, БМВ, Форд, Опель, Рено, Пежо, Сітроен, Мазда, Тойота, Мерседес і т.д. – звертайтеся і наші кваліфіковані спеціалісти з радістю допоможуть Вам

 

Запис за номером телефону