СТО "СемСервіс" м. Львів, Вул. Широка, 1б

Заправка автокондиціонерів

Шукаєте професійне СТО у Львові для діагностики та ремонту власного авто? Тоді Вам до нас

Заправка та обслуговування автокондиціонера у Львові

Щоб система кондиціонування завжди була справною і полегшувала користування автомобілем в жарку погоду, необхідно їздити до автосервісу на заправку автокондиціонера та регулярне обслуговування. Робити це потрібно у професійного майстра і забути назавжди про дешеві послуги майстрів-аматорів. СТО “СемСервіс” заправка автокондиціонера недорого у Львові – це дійсно вигідно та надійно! У нас працюють справжні професіонали, які точно знають, чого саме вимагає Ваш транспортний засіб у тій чи іншій ситуації.

Досить часто власники ТЗ ігнорують візити до СТО, недооцінюючи важливість регулярного обслуговування, звертаючись вже тоді, коли проблема утворилася та прогресує. В ідеалі, проводити обслуговування варто два рази на рік. Завдяки дотриманню режиму вдається заздалегідь визначити можливі поломки та запобігти багатьом несправностям ще до того, як вони встигнуть завдати шкоди автомобілю і Вашому бюджету.

Одна з поширених проблем – забивається дренажна трубка. Якщо це стається – конденсат, що стікає, не може виходити з піддону, а буде тільки накопичуватися там. Це позначається негативно: зниження здатності системи регулювати вологість повітря. І це ще не все. Також існує небезпека збільшення числа бактерій в піддоні випарника та утворення неприємного запаху при роботі системи кондиціонування.

Дезінфекція кондиціонера, його антибактеріальна обробка, своєчасна заміна салонного фільтра – важливі моменти! Про те, що настав час замінити фільтр салону, на жаль, багато водіїв починає замислюватися тільки коли в салоні з’являється неприємний запах при вмиканні автокондиціонера. Причина запаху – бруд, що зібрався на фільтрі салону, на випарнику.

Пам’ятайте, що кондиціонер має бути в порядку, адже Ви цим дихаєте. Єдиний бар’єр, що захищає легені від продуктів згоряння, палива, сажі, гару, пилу і бруду повинен залишатися чистим. Це Ваше здоров’я, здоров’я пасажирів та гарне самопочуття.

Запис за номером телефону