СТО "СемСервіс" м. Львів, Вул. Широка, 1б

Ремонт системи охолодження

Шукаєте де у Львові продіагностувати та відремонтувати ходову валасного авто? Тоді Вам до нас

Ремонт системи охолодження у Львові

Ремонт системи охолодження двигуна у Львові на СТО “СемСервіс”- це висока якість обслуговування, професійний ремонт та високоякісні запчастини від перевірених часом постачальників.

Під час роботи двигуна внутрішнього згоряння,  система агрегату нагрівається під впливом  газів. Система охолодження забезпечує довговічність деталей та ефективну роботу двигуна. При виникненні неполадок в системі охолодження, температура охолоджуючої рідини зростає і агрегат припиняє охолоджуватися. Якщо продовжити експлуатацію автомобіля в такому стані, то починається вигорання масла, відбувається інтенсивний знос деталей, а потім і взагалі виникає ризик заклинення двигуна.  Ось чому потрібно звертатися до компетентних майстрів для діагностики несправностей і ремонту системи охолодження двигуна за першого ж тривожного дзвінка.  

Як вже зрозуміло, система охолодження потрібна для охолодження всіх деталей двигуна, що нагріваються в результаті функціонування і підтримки температурних показників в заданих межах, щоб забезпечити оптимальну роботу двигуна. На сучасних автомобілях, окрім основної, система охолодження виконує ряд інших функцій, зокрема охолодження:

– масла в системі;

– повітря в системі;

– відпрацьованих газів;

– робочої рідини в коробці-автомат;

– нагрівання повітря в системі підігріву, кондиціонування та вентиляції.

З яких деталей складається система охолодження автомобіля? Це радіатор системи охолодження, основний і додатковий насоси для охолодження рідини, масляний радіатор, термостат, датчики температури, також теплообмінник, радіатор системи рециркуляції відпрацьованих газів та розширювальний бачок. Всі перелічені деталі Ви можете замовити у нас або ж привезти з собою для заміни.

Складових, як бачите, чимало. Кожен з них має свій термін експлуатації, час для заміни на нову запчастину. Щоб транспортний засіб успішно функціонував й надалі, потрібно звертатися на ремонт автомобіля у Львові виключно до перевірених майстрів. Такі працюють на станції технічного обслуговування “SemService”. Звертайтеся, ми Вам раді!

Запис за номером телефону