СТО "СемСервіс" м. Львів, Вул. Широка, 1б

Ремонт ходової

Шукаєте де у Львові продіагностувати та відремонтувати ходову валасного авто? Тоді Вам до нас

Ремонт та діагностика ходової у Львові

Від справності ходової частини автомобіля залежить його благополучна поведінка на дорозі, Ваша безпека та безпека тих, кого перевозите в салоні. Саме ходова частина забезпечує стійкість при їзді і успішну маневреність. В не найкращих умовах на українських дорогах ходова частина автомобіля приймає на себе основне навантаження, і нехай це буде пересування по вічному бездоріжжю або нудне очікування в заторах. Навіть найвитриваліший та найнадійніший автомобіль рано чи пізно починає вимагати якісного ремонту.

Ремонт ходової у Львові – дуже важливий та відповідальний крок, який потрібно робити вчасно. Навіть у разі відсутності видимих ознак несправностей ходової частини, слід регулярно проводити діагностику автомобіля у СТО “СемСервіс” – спеціалізованій майстерні.

Процес ремонту та діагностики ходової частини автомобіля вимагає використання спеціального обладнання, адже є технічно складним і трудомістким.

Тільки після проведення всіх обов’язкових операцій приймається рішення щодо ремонту ходової Вашого транспортного засобу. Дані проведеної діагностики обов’язково фіксуються на бланку діагностичного листа. На основі цього і складається список робіт з ремонту т/з та розраховується вартість проведення ремонту ходової у Львові.

Планову перевірку та діагностику ходової слід проводити що 10-15 тисяч кілометрів пробігу, особливо при постійній експлуатації на дорогах, якість яких далеко не в ідеальному стані. Своєчасна діагностика на станції технічного обслуговування “СемСервіс” дозволить Вам уникнути серйозних несправностей і тривалого дорогого ремонту, так як стан ходової буде постійно перебувати під контролем справжніх фахівців з чималим досвідом.

Запис за номером телефону